Rzymskokatolicka Parafia
św. Jakuba Apostoła
w Chlewicach

Intencje mszalne

Intencje mszalne 15-21.07.2024
13/07

Niedziela 14/07/2024 XV Niedziela Zwykła
św. Kamila de Lellis, kapłana i zakonnika; św. Henryka II; bł. Jakuba de Voragine, biskupa; św. Franciszka Solano, kapłana; św. męczenników Jana Jones i Jana Wall, kapłanów; bł. Angeliny Marsciano, zakonnicy

9:00
+ Mariannę, Władysława Gaim, zm. z rodziny Gaimów
11:30
+ Genowefę , Tadeusza Boryń, zm. z rodziny
15:30
+ Reginę, Jana Mucha


Czwartek 18/07/2024
św. Szymona z Lipnicy, kapłana

18:30
+ Mieczysława Struzika od rodziny Łatów z Wielkopola
19:00
+ Stanisława Nowaka (28 r), Zofię Nowak (5 r), Mariannę, Antoniego, Zdzisława Nowaków, zm. z rodziny Nowaków i Puto od Moniki z rodziną


Sobota 20/07/2024
Wspomnienie bł. Czesława, kapłana; św. Małgorzaty z Antiochii Pizydyjskiej, dziewicy i męczennicy; św. Torlaka Thorhallsson, biskupa

17:30
+ Rozalię, Franciszka, Stanisława Kończyk od rodziny
18:00
+ Helenę Wypych
18:30
+ Mieczysława Struzika od Krystyny Tabor z rodziną
19:00
+ Lecha Tokarskiego od rodziny Józefowiczów


Niedziela 21/07/2024 XVI Niedziela Zwykła
św. Wawrzyńca z Brindisi, kapłana i doktora Kościoła; św. Apolinarego, biskupa i męczennika

9:00
+ Zm. z rodz. Pakułów i Rychterów
11:30
W intencji nowochrzczonych dzieci
+ Janinę, Stanisława Chatys, Grzegorza Kubara, Zofię, Eligiusza Jędrzejewskich
15:30
+ Zm z rodziny Rogalów i Cipiorów

Intencje mszalne 8-14.07.2024
06/07

 

Niedziela 07/07/2024 XIV Niedziela Zwykła
bł. Benedykta XI, papieża; św. męczenników Grzegorza Grassi biskupa, Herminii dziewicy i Towarzyszy; bł. Marii Romero Meneses, zakonnicy

9:00
+ Bolesława-Henryka Pakuła od Teresy
11:30
+ Zofię, Jana Korytowskich od siostry z rodziną
15:30
W intencji członków żywego różańca


Sobota 13/07/2024
Wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników; św. Klelii Barbieri, dziewicy

15:00
W intencji nowochrzonego dziecka (Maja Skórska)
18:00
+ Mariana Rusin od córki z rodziną
18:30
+ Lecha Tokarskiego od rodziny Dobrzańskich z ul. Polnej


Niedziela 14/07/2024 XV Niedziela Zwykła
św. Kamila de Lellis, kapłana i zakonnika; św. Henryka II; bł. Jakuba de Voragine, biskupa; św. Franciszka Solano, kapłana; św. męczenników Jana Jones i Jana Wall, kapłanów; bł. Angeliny Marsciano, zakonnicy

9:00
+ Mariannę, Władysława Gaim, zm. z rodziny Gaimów
11:30
+ Genowefę , Tadeusza Boryń, zm. z rodziny
15:30
+ Reginę, Jana Mucha

Intencje mszalne 1-7.07.2024
29/06

Niedziela 30/06/2024 XIII Niedziela Zwykła
św. Pierwszych Męczenników Świętego Kościoła Rzymskiego; św. Władysława; bł. Rajmunda Lull, męczennika; bł. Januarego Marii Sarnelli, kapłana

9:00
+ Piotra Ligenza, Władyslawa Głąb, Mirosława Mirasia
11:30
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Oliwiera w 15 rocznicę urodzin
12:30
W intencji nowochrzczonego dziecka (Jakub Bilnicki)
15:30
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zofii Sygit w rocznicę urodzin


Poniedziałek 01/07/2024
św. Ottona z Bambergu, biskupa; św. Teobalda z Provins, pustelnika

19:00
+ Mirosława Franasika od sąsiada Andrzeja

środa 03/07/2024

18.30 + Mirosława Franasika od żony
Piątek 05/07/2024
św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy; św. Antoniego Marii Zaccarii, kapłana i zakonnika; św. Atanazego z góry Athos, opata

18:00
+ Helenę Wypych od uczestników pogrzebu
18:30
+ Bolesława Pakuła od rodziny Gradzińskich i Ćwiklińskich
19:00
+ Urszulę, Waleriana Gruców
Sobota 06/07/2024
Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy i zakonnicy; św. Dominiki, dziewicy i męczennicy

18:00
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jolanty i Stanisława Śpiewak w 40 rocznicę ślubu
18:30
+ Danutę Trela od Danuty Pali z rodziną
19:00
+ Zdzisławę Tomczyk, Teklę Zielińską od rodziny
19:30
+ Mirosława Franasik od córki Iwony z mężem i synem.


Niedziela 07/07/2024 XIV Niedziela Zwykła
bł. Benedykta XI, papieża; św. męczenników Grzegorza Grassi biskupa, Herminii dziewicy i Towarzyszy; bł. Marii Romero Meneses, zakonnicy

9:00
+ Bolesława-Henryka Pakuła od Teresy
11:30
+ Zofię, Jana Korytowskich od siostry z rodziną
15:30
W intencji członków żywego różańca

Intencje mszalne 24-30.06.2024
22/06

 

Niedziela 23/06/2024 XII Niedziela Zwykła
św. Józefa Cafasso, kapłana

9:00
+ Ryszarda Huptysia, Zdzisława Piotrowskiego z okazji dnia Ojca od dzieci
11:30
W intencji wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu parafialnym
15:30
+ Józefę, Stanisława Dudków


Poniedziałek 24/06/2024
Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

18:00
+ Danutę Trela od sąsiadów


Wtorek 25/06/2024
bł. Doroty z Mątowów; św. Wilhelma z Vercelli, opata; Najświętszej Maryi Panny Gostyńskiej; bł. Marii Lhuilier, dziewicy i męczennicy

18:00
+ Jana Jaworskiego (26 r) od żony z dziećmi


Środa 26/06/2024
św. męczenników Jana i Pawła; św. Josemar Escriv de Balaguer, kapłana; św. Zygmunta Gorazdowskiego, kapłana; bł. Andrzeja Jacka Longhin, biskupa

18:00
+ Jana Skrzypiec (4 r)


Czwartek 27/06/2024
św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła; Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy; św. Emmy z Gurk

18:00
+ Mariana Rusin od sąsiadów Trelów i Gruców


Piątek 28/06/2024
Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika; bł. Jakuba z Ghaziru, kapłana

18:00
+ Mieczysława Struzika od brata Stanisława z żoną


Sobota 29/06/2024
Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

16:30
+ Stanisława Majkę (15 r), Józefa, Jana, Stefanię, Bolesława Majków
17:00
+ Anielę Żubrowską (r), Kazimierza, Zdzisława, Helenę Żubrowskich, zm. z rodziny Czoków i Żubrowskich
18:00
+ Wincentego, Felicję, Stefana Jaworskich


Niedziela 30/06/2024 XIII Niedziela Zwykła
św. Pierwszych Męczenników Świętego Kościoła Rzymskiego; św. Władysława; bł. Rajmunda Lull, męczennika; bł. Januarego Marii Sarnelli, kapłana

9:00
+ Piotra Ligenza, Władysława Głąb, Mirosława Mirasia
11:30
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Oliwiera w 15 rocznicę urodzin
12:30
W intencji nowochrzczonego dziecka (Jakub Bilnicki)
15:30
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zofii Sygit w rocznicę urodzin

Intencje mszalne 17-23.06.2024
15/06

Niedziela 16/06/2024 XI Niedziela Zwykła
św. Benona, biskupa; św. Lutgardy, dziewicy; bł. Floridy Cevoli, dziewicy

9:00
+ Zofię, Juliana Nocuń, Marię, Kazimierza Bryła od rodziny
11:30
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Aleksandry Gasińskiej w 1 rocznicę urodzin
13:00
W intencji nowoochrzczonego dziecka
15:30
+ Piotra Gola od rodziców


Poniedziałek 17/06/2024
Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika; św. Aliny z Forest, męczennicy; św. Grzegorza Barbarigo, biskupa

18:00
+ Kazimierę Kanar (10 r) od rodziny


Wtorek 18/06/2024
św. Elżbiety z Schönau, dziewicy i zakonnicy

18:00
+ Mieczysława Struzika od żony


Środa 19/06/2024
św. Romualda z Camaldoli, opata; św. męczenników Gerwazego i Protazego; bł. Tomasza Woodhouse, męczennika

18:00
+ Mariana Rusin od uczesników pogrzebu


Czwartek 20/06/2024
bł. Benigny, dziewicy i męczennicy; św. Wincenty Gerozy, dziewicy; bł. Jana Gavana, kapłana i męczennika

18:00
+ Bożenę Krzywda z racji urodzin od męża, córki Agaty z Kubą
 
Piątek 21/06/2024
Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika; Najświętszej Maryi Panny Opolskiej; Najświętszej Maryi Panny z Góry Iglicznej, Przyczyny naszej radości

8:30
Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla ZPO w Chlewicach
18:00
+ Mieczysława Struzika od sąsiadów: Kończyk, Kubaja, Suliga, Kwiecień-Białek


Sobota 22/06/2024
św. Paulina z Noli, biskupa; św. Jana Fishera, biskupa i Tomasza More - męczenników

16:30
+ Halinę Zbrońską (29 r), Mariana, Helenę, Feliksa Zbrońskich od dzieci i wnuków
17:00
+ Jerzego Łatasia w dzień Ojca od Tomasza i Bartłomieja z rodzinami
18:00
+ Stanisława Cieślińskiego w dzień Ojca


Niedziela 23/06/2024 XII Niedziela Zwykła
św. Józefa Cafasso, kapłana

9:00
+ Ryszarda Huptysia, Zdzisława Piotrowskiego z okazji dnia Ojca od dzieci
11:30
W intencji wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu parafialnym
15:30
+ Józefę, Stanisława Dudków

Intencje mszalne 10-16.06.2024
08/06

Niedziela 09/06/2024 X Niedziela Zwykła
św. Efrema Syryjczyk, diakona i doktora Kościoła; św. Kolumego (Starszego) z Hy (Iona), opata; bł. Anny Marii Taigi, tercjarki; bł. Józefa de Anchieta, kapłana; bł. Mikołaja z Gesturi, zakonnika

9:00
+ Zygmunta Stachowicza, Mieczysławę, Janinę, Lidię Stanek, Zbigniewa Stanek
11:30
+ Edwarda, Stanisława, Andrzeja, Wiktorię, Franciszkę, Jóefa Siekanka, Władysława Jałocha, Władysława Ryś
15:30
+ Zofię Korytowską od chrześniaków Waldemara i Sławomira z rodzinami


Poniedziałek 10/06/2024
Wspomnienie bł. Bogumiła-Piotra, biskupa; bł. Jana Dominici, biskupa

18:00
+ Mariana Rusin od koleżanek i kolegów syna Łukasza z firmy Wigo


Wtorek 11/06/2024
Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła; św. Paryzjusza, pustelnika; św. Pauli Angeli Marii Frassinetti, zakonnicy

18:00
+ Zdzisława Żubrowskiego od brata z rodziną


Środa 12/06/2024
św. Leona III, papieża; św. Onufrego Wielkiego, pustelnika; bł. 108 męczenników z czasów II wojny światowej; św. Kaspra Bertoni, kapłana; św. Benedykta Menni, kapłana; bł. Marii Kandydy od Eucharystii, zakonnicy

18:00
+ Mieczysława Struzika od szwagra Jana


Piątek 14/06/2024
Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika; św. Metodego Wyznawcy, patriarchy; bł. Gerarda z Clairvaux, mnicha

18:00
+ Damiana Łata (6 r)


Sobota 15/06/2024
Wspomnienie bł. Jolenty, księżnej, zakonnicy; św. Wita, męczennika; św. Bernarda z Menthon, zakonnika; św. Marii Michaliny od Najświętszego Sakramentu, dziewicy

16:30
+ Henryka, Helenę, Bolesława Wypych
17:00
+ Barbarę Kolczyk, Elżbietę Grochowina, Zygfryda Serwatka, Stanisława, Antoniego Serwatka, Genowefę, Marcina Zając
18:00
+ + Jerzego Capiga (1 r) od córki Agnieszki z rodziną


Niedziela 16/06/2024 XI Niedziela Zwykła
św. Benona, biskupa; św. Lutgardy, dziewicy; bł. Floridy Cevoli, dziewicy

9:00
+ Zofię, Juliana Nocuń, Marię, Kazimierza Bryła od rodziny
11:30
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Aleksandry Gasińskiej w 1 rocznicę urodzin
13:00
W intencji nowoochrzczonego dziecka
15:30
+ Piotra Gola od rodziców

Intencje mszalne 3-9.06.2024
01/06

 

Niedziela 02/06/2024 IX Niedziela Zwykła
św. męczenników Marcelina i Piotra; bł. męczenników Sadoka i Towarzyszy; św. Feliksa z Nikozji, zakonnika; Najświętszej Maryi Panny Krzeszowskiej, Matki Łaski Bożej

9:00
+ Zdzisława Piotrowskiego (27 r) od żony z dziećmi
11:30
+ Wandę Zbierańską od sąsiadów Wiekierów i Walczyk
15:30
W intencji członków żywego różańca


Poniedziałek 03/06/2024
Wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy; św. Klotyldy; św. Jana Grande, zakonnika

18:00
O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól w Jadwigowie


Wtorek 04/06/2024
św. Franciszka Caracciolo, kapłana; św. Piotra z Werony, kapłana i męczennika

18:00
O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól na ulicy Zielonej


Środa 05/06/2024
Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika

18:00
+ Mariana Rusin od koleżanek i kolegów syna Łukasza z firmy Wigo


Czwartek 06/06/2024
św. Norberta, biskupa; bł. Marii Karłowska, zakonnicy; św. Marcelina Józefa Champagnat, kapłana

18:00
+ Monikę Konarską (16 r)
 
Piątek 07/06/2024
św. Roberta z Newminster, opata; św. Antoniego Marii Gianelli, biskupa; bł. Anny od św. Bartłomieja, dziewicy

18:00
+ Mariana Rusin od koleżanek i kolegów syna Łukasza z firmy Wigo


Sobota 08/06/2024
Wspomnienie św. Jadwigi Królowej; św. Medarda, biskupa; św. Wilhelma z Yorku, biskupa; bł. dziewic Diany i Cecylii

16:00
Paulina Kończyk i Kamil Stefański (ślubna)
17:00
+ Henryka Kończyka
18:00
Józefa Wiatr (20 r), Reginę, Władysława, Remigiusza Mickusiów od rodziny


Niedziela 09/06/2024 X Niedziela Zwykła
św. Efrema Syryjczyk, diakona i doktora Kościoła; św. Kolumego (Starszego) z Hy (Iona), opata; bł. Anny Marii Taigi, tercjarki; bł. Józefa de Anchieta, kapłana; bł. Mikołaja z Gesturi, zakonnika

9:00
+ Zygmunta Stachowicza, Mieczysławę, Janinę, Lidię Stanek, Zbigniewa Stanek
11:30
+ Edwarda, Stanisława, Andrzeja, Wiktorię, Franciszkę, Jóefa Siekanka, Władysława Jałocha, Władysława Ryś
15:30
+ Zofię Korytowską od chrześniaków Waldemara i Sławomira z rodzinami

Intencje mszalne 27.05-2.06.2024
25/05

Niedziela 26/05/2024 Niedziela Trójcy Przenajświętszej
Wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana

9:00
+ Bogusławę Huptyś z okazji dnia Matki od synów z rodzinami
11:30
+ Anoninę, Stanisława Siemińskich od córki Wiesławy z rodziną
15:30
O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól na ulicy Górnej i Błoniu


Poniedziałek 27/05/2024
św. Augustyna z Canterbury, biskupa

17:00
+ Mieczysława Struzika od Moniki z rodziną
18:00
+ Lecha Tokarskiego od uczestników pogrzebu


Wtorek 28/05/2024
Wspomnienie bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; św. Germana z Paryża, biskupa; św. Marii Anny od Pana Jezusa z Paredes, dziewicy

18:00
+ Mieczysława Struzika od uczestników pogrzebu


Środa 29/05/2024
Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy

18:00
+ Stefana Parzniewskiego (1 r) od rodziny


Czwartek 30/05/2024
św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika; św. Zdzisławy Czeskiej; św. Joanny d'Arc, dziewicy

Święto Ciała i Krwi Pańskiej

9:00
+ Lecha Tokarskiego od sąsiadów: Zielińskich, Gajeckich, Bałdysów, Dziopów, Dobrzańskich, Machalskich, Czubałów
10:00
Za parafian
12:00
O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól na ul. Partyzantów i Cichej

 
Piątek 31/05/2024
święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny; św. Kamili Baptysty Varano, dziewicy i zakonnicy; 124 koreańskich męczenników

18:00
+ Natalię Wincentego Bożkiewicz, Cecylię, Henryka Szumiał, Janinę Urbańską


Sobota 01/06/2024
Wspomnienie św. Justyna, męczennika

14:00
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Nikodema Domagała w 1 rocznicę urodzin
17:00
+ Irenę, Jana, Mariannę Włoszczyńskich
18:00
+ Bolesława Pakuła od rodziny Pakułów z Pawęzowa


Niedziela 02/06/2024 IX Niedziela Zwykła
św. męczenników Marcelina i Piotra; bł. męczenników Sadoka i Towarzyszy; św. Feliksa z Nikozji, zakonnika; Najświętszej Maryi Panny Krzeszowskiej, Matki Łaski Bożej

9:00
+ Zdzisława Piotrowskiego (27 r) od żony z dziećmi
11:30
+ Wandę Zbierańską od sąsiadów Wiekierów i Walczyk
15:30
W intencji członków żywego różańca
 

Intencje mszalne 19-26.05.2024
18/05

Niedziela 19/05/2024 Zesłanie Ducha Świętego
Wspomnienie bł. Matki Elżbiety Czackiej; św. Piotra Celestyna, papieża i pustelnika; św. Urbana I, papieża; św. Iwo Helory, kapłana; św. Kryspina z Viterbo, zakonnika

Zesłanie Ducha Świętego

9:00
+ Ryszarda Huptysia (10 r) od synów z rodzinami
11:30
Rocznica Pierwszej Komunii Świętej
15:30
O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól na ul. Partyzantów i Cichej.


Poniedziałek 20/05/2024
św. Bernardyna ze Sieny, kapłana

NMP Matki Kościoła

12.00

O Boże Błogosławieństwo dla pracy ludzkiej i szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól na ul. 16-go stycznia

18:00
+ Danutę Trela od kolegów syna Jacka z Kapeli CHDK Benc


Wtorek 21/05/2024
św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika; św. Krzysztofa Magallanesa, kapłana i Towarzyszy, męczenników; św. Eugeniusza de Mazenod, biskupa; bł. Jacka Cormier, zakonnika; św. Iwo z Chartres, biskupa

18:00
O zdrowie i wszelkie łaski dla pewnej osoby


Środa 22/05/2024
św. Rity z Cascia, zakonnicy; św. Joachimy de Vedruna, zakonnicy

18:00
+ Mieczysława Struzika od Tomasza z żoną i dziećmi


Czwartek 23/05/2024
św. Leoncjusza z Rostowa, biskupa

18:00
+ Janinę Pietruszka od wnuka Mariusza z rodziną


Sobota 25/05/2024
św. Bedy Czcigodnego, kapłana i doktora Kościoła; św. Grzegorza VII, papieża; św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy
18:00
+ Barbarę, Jana Jaworskich od syna z rodzina
18:30
+ Krystynę Siekanka w dzień matki od dzieci


Niedziela 26/05/2024 Niedziela Trójcy Przenajświętszej
Wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana

9:00
+ Bogusławę Huptyś z okazji dnia Matki od synów z rodzinami
11:30
+ Antoninę, Stanisława Siemińskich od córki Wiesławy z rodziną
15:30
O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól na ulicy Górnej i Błoniu

Intencje mszalne 13-19.05.2024
11/05

Niedziela 12/05/2024 Wniebowstąpienie Pańskie

św. męczenników Nereusza i Achillesa; św. Pankracego, męczennika; bł. Juty z Bielczyn; św. Leopolda Mandica z Hercegnovi, kapłana

Wniebowstąpienie

9:00
+ Zofię Głąb racji urodzin i mienin
11:30
+ Zdzisławę, Bolesława i Leszka Popiołkiewicz, Zofię i Janusza Gajosów
15:30
O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól w Damianach


Poniedziałek 13/05/2024
św. Serwacego, biskupa; Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej

18:00
+ Jana Czajkowskiego (4), Annę, Mieczysława Czajkowskich, Mirosławę Tomczyk, Feliksę, Franciszka Gwara


Wtorek 14/05/2024
święto św. Macieja Apostoła

18:00
+ Adama Koprowskiego


Środa 15/05/2024
św. Zofii, wdowy i męczennicy; św. Izydora Oracza; św. Małgorzaty z Kortony

18:00
+ Mariannę, Adama, Mariannę, Franciszka Ostrowskich, Stefanię, Stanisllawa Grzyb, zm. z rodziny Ostrowskich, Grzybów


Piątek 17/05/2024
św. Paschalisa Baylon, zakonnika

18:00
+ Mirosława Franasik od chrześnicy Mirosławy Bernat
 
Sobota 18/05/2024
św. Feliksa z Cantalice, zakonnika; św. Eryka IX Jedvardssona, króla; św. Jana I, papieża i męczennika; bł. Stanisława Papczyńskiego, kapłana

12:00
Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej
17:00
+ Helenę, Mariana Kułagów od syna Ryszarda, wójka Jana Kułagi i dziadków
18:00
+ Bolesława Pakuła od swata Jrzego


Niedziela 19/05/2024 Zesłanie Ducha Świętego
Wspomnienie bł. Matki Elżbiety Czackiej; św. Piotra Celestyna, papieża i pustelnika; św. Urbana I, papieża; św. Iwo Helory, kapłana; św. Kryspina z Viterbo, zakonnika

Zesłanie Ducha Świętego

9:00
+ Ryszarda Huptysia (10 r) od synów z rodzinami
11:30
Rocznica Pierwszej Komunii Świętej
15:30
O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcania pól na ul. Źródłowej

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/112.