Rzymskokatolicka Parafia
św. Jakuba Apostoła
w Chlewicach

Wizytacja kanoniczna 2023

W niedzielę 12 listopada ks. Biskup Jan Piotrowski będzie wizytował naszą Parafię

 

 

9.00 Zapraszam szczególnie członków żywego różańca i chórzystów, po liturgii krótkie spotkanie ze wszystkimi, następnie samochodami udamy się na cmentarz, tam krótka modlitwa za zmarłych i zakończenie modlitwy. 

 

11.30 zapraszam dzieci szkoły podstawowej a szczególnie dzieci komunijne z rodzicami, młodzież szkół średnich, koła gospodyń wiejskich, jednostki OSP ze sztandarami. W uroczystej procesji z darami przedstawiciele parafian złożą dary, dzieci i przedstawiciele szkoły i samorządu gminy Moskorzew podziękują na koniec mszy św.

 

15.30 zapraszam młodzież studiującą i pracującą oraz wszystkich pozostałych parafian.

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/112.