Rzymskokatolicka Parafia
św. Jakuba Apostoła
w Chlewicach

Intencje mszalne

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 8-14.06.2020
05/06


Niedziela 07/06/2020 Niedziela Trójcy Przenajświętszej
św. Roberta z Newminster, opata; św. Antoniego Marii Gianelli, biskupa; bł. Anny od św. Bartłomieja, dziewicy
8:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wnuczka Damianka w pierwszą rocznicę rocznicę urodzin od kochającychdziadków i całej rodziny
10:00 + Józefa Wiatra, Reginę, Władyslawa Mickusiow, zam rodzina
12:00 O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól przy ołtarzu przy piekarni
15:30 O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól przy ołtarzu przy ul. Zielonej


Poniedziałek 08/06/2020
Wspomnienie św. Jadwigi Królowej; św. Medarda, biskupa; św. Wilhelma z Yorku, biskupa; bł. dziewic Diany i Cecylii
18:00 + Jana Czajkowskiego od sąsiadów: Ryńska, Zynek, Chuptyś, Bujak, Grzywnowicz, Łata, Kuleta, Jabłońska, Kudła


Wtorek 09/06/2020
św. Efrema Syryjczyk, diakona i doktora Kościoła; św. Kolumego (Starszego) z Hy (Iona), opata; bł. Anny Marii Taigi, tercjarki; bł. Józefa de Anchieta, kapłana; bł. Mikołaja z Gesturi, zakonnika
18:00 + Jana Czajkowskiego od synana Adama z rodziną


Środa 10/06/2020
Wspomnienie bł. Bogumiła-Piotra, biskupa; bł. Jana Dominici, biskupa
18:00 + Damiana Łata(2 r) od rodziców


Czwartek 11/06/2020
Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła; św. Paryzjusza, pustelnika; św. Pauli Angeli Marii Frassinetti, zakonnicy
Święto Ciała i Krwi Pańskiej
8:00 + Damiana Łata (2 r) od Damiana, Grzegorza I Aleksandry
10:00 Za parafian
12:00 + Zuzannę Grzyb od rodziny Niedźwiedzkich


Piątek 12/06/2020
św. Leona III, papieża; św. Onufrego Wielkiego, pustelnika; bł. 108 męczenników z czasów II wojny światowej; św. Kaspra Bertoni, kapłana; św. Benedykta Menni, kapłana; bł. Marii Kandydy od Eucharystii, zakonnicy
18:00 + Antoniego Dziopa, Natalię Wojciechowską, Mirosławę Kwiecień-Kożuch, Antoniego Kwietnia


Sobota 13/06/2020
Wspomnienie św. Antoniego Padewskiego, kapłana i doktora Kościoła
17:00 + Antoninę Siemińską od wnuczki Karoliny z rodziną
18:00 + Elżbietę Grochowina, , Barbarę Kolczyk, Zygfryda, Antoninę, Stanisława Serwatka, Genowefę, Marcina Zając


Niedziela 14/06/2020 XI Niedziela Zwykła
Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika; św. Metodego Wyznawcy, patriarchy; bł. Gerarda z Clairvaux, mnicha
8:00 + Irenę Suliga od pracowników Okręgowej Spóldzielni Mleczarskiej w Szczekocinach
10:00 + Piotra Gola z racji urodzin zam. rodzice
12:00 + Helenę, Bolesława, Henryka, Jadwigę, Mirosława Suliga
15:30 O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól w Jadwigowie

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 1-7.06.2020
30/05

Niedziela 31/05/2020 Zesłanie Ducha Świętego
święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny; św. Kamili Baptysty Varano, dziewicy i zakonnicy; 124 koreańskich męczenników
Zesłanie Ducha Świętego
8:00 + Irenę Suliga od pracowników okręgowej spóldzielni mleczarskiej w Szczekocinach
10:00 + Józefa, Mariannę Starzyk, Władysława, Mariannę Gaim od wnuczka Andrzeja
12:00 O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól przy ołtarzu przy ul. Źródłowej
15:30 O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól prz ołtarzu przy ul. Partyzantów i Cichej

 

Poniedziałek 01/06/2020
Wspomnienie św. Justyna, męczennika
NMP Matki Kościoła
9:00 + Zuzannę Grzyb od corki Iwony z rodziną
11:00 + Mariusza, Ireneusza Machalskich, Władysława, Janinę Machalskich
18:00 + Zdzisława Piotrowskiego (29 r), zam. rodzina


Wtorek 02/06/2020
św. męczenników Marcelina i Piotra; bł. męczenników Sadoka i Towarzyszy; św. Feliksa z Nikozji, zakonnika; Najświętszej Maryi Panny Krzeszowskiej, Matki Łaski Bożej
18:00 + Zuzannę Grzyb od uczestników pogrzebu


Środa 03/06/2020
Wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy; św. Klotyldy; św. Jana Grande, zakonnika
18:00 + Stefana Miedziak od uczestników pogrzebu

 

Czwartek 04/06/2020
św. Franciszka Caracciolo, kapłana; św. Piotra z Werony, kapłana i męczennika
18:00 + Jana Czajkowskiego od sąsiadów: Grzyb, Kaczmarek, Młynarczyk, Kraska


Piątek 05/06/2020
Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika
18:00 + Stanisława Pietruszka, Jacka, Huberta Pietruszka


Sobota 06/06/2020
św. Norberta, biskupa; bł. Marii Karłowska, zakonnicy; św. Marcelina Józefa Champagnat, kapłana
17:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marianny i Józefa Latków w 60 r. zawarcia zwiazku małżeńskiego
17:30 + Antoninę Siemińską od wnuczki Agnieszki z rodziną
18:00 + Monikę Konarską (12 r)


Niedziela 07/06/2020 Niedziela Trójcy Przenajświętszej
św. Roberta z Newminster, opata; św. Antoniego Marii Gianelli, biskupa; bł. Anny od św. Bartłomieja, dziewicy
8:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wnuczka Damianka w pierwszą rocznicę rocznicę urodzin od kochającychdziadków i całej rodziny
10:00 + Józefa Wiatra, Reginę, Władyslawa Mickusiow, zam rodzina
12:00 O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól przy ołtarzu przy piekarni
15:30 O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól przy oltarzu przy ul. Zielonej

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 24-30.05.2020
23/05

Niedziela 24/05/2020 Wniebowstąpienie Pańskie
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych; św. Donacjana i Rogacjana, męczenników
8:00 + Irenę Suliga od rodziny Kucharczyków
10:00 + Beatę Zbrońską od corek Izabelii i Justyny
12:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Antoniny Bilnickiej w 1 rocznicę urodzin
15:30 Z racjii poświęcenia pól na Kolonii


Poniedziałek 25/05/2020
św. Bedy Czcigodnego, kapłana i doktora Kościoła; św. Grzegorza VII, papieża; św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy
17:00 + Leokadię Uramowską, Kazimierza, Ryszarda Uramowskich
18:00 + Miroslawę Grzyb, zam. dzieci w dzień matki


Wtorek 26/05/2020
Wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana
17:00 + Janinę Kowalik
18:00 + Bogusławę Huptyś w dzień matki zam. dzieci


Środa 27/05/2020
św. Augustyna z Canterbury, biskupa
18:00 + Annę Markowską, zam. syn z rodziną


Czwartek 28/05/2020
św. Germana z Paryża, biskupa; św. Marii Anny od Pana Jezusa z Paredes, dziewicy
18:00 + Irenę, Kazimierza Parzniewskich, Anielę, Tomasza Piszczek, Jadwigę, Franciszka Parzniewskich

 

Piątek 29/05/2020
Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy
18:00 + Stanisława (35 r), Stefanię Grzyb, zm. z rodz. Grzybów i Kaskoszów


Sobota 30/05/2020
św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika; św. Zdzisławy Czeskiej; św. Joanny d'Arc, dziewicy
17:00 + Natalię, Wincentego Bożkiewicz, Ceylię, Henryka Szumiał, Janinę Urbańską, zam. rodz.
18:00 + Zm. z rodz. Grzywnowiczów, Grochowinów i Szafarskich, zam. Grzywnowiczowie


Niedziela 31/05/2020 Zesłanie Ducha Świętego
święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny; św. Kamili Baptysty Varano, dziewicy i zakonnicy; 124 koreańskich męczenników
Zesłanie Ducha Świętego
8:00 + Irenę Suliga od pracowników okręgowej spóldzielni mleczarskiej w Szczekocinach
10:00 + Józefa, Mariannę Starzyk, Władysława, Mariannę Gaim od wnuczka Andrzeja
12:00 O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól przy ołtarzu przy ul. Źródłowej
15:30 O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól prz ołtarzu przy ul. Partyzantów i Cichej

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 18-2..05.2020
15/05

 

Niedziela 17/05/2020 VI Niedziela Wielkanocna
św. Paschalisa Baylon, zakonnika
8:00
+ rodzice: Zenobia (18

+ rodzice: Zenobia (18 r), Wladysław (22 r) Pilniak, brat Zdzisław Pilniak, mąż Włodzimierz Krawczyk, siostra Halina Sołtysik, zm. z rodz. Pilniaków i Grzywnowiczów
10:00
+ Tadeusza Lipeckiego od wnuczki Oliwii
12:00
Z racji poświęcenia pól w Jaronowicach
15:30
Z racji poświęcenia pól w Damianach


Poniedziałek 18/05/2020
św. Feliksa z Cantalice, zakonnika; św. Eryka IX Jedvardssona, króla; św. Jana I, papieża i męczennika; bł. Stanisława Papczyńskiego, kapłana
18:00
+ Zdzisława Króla (r), zm. z r. Królów, Kasprzyckich, zam. Janina Król


Wtorek 19/05/2020
św. Piotra Celestyna, papieża i pustelnika; św. Urbana I, papieża; św. Iwo Helory, kapłana; św. Kryspina z Viterbo, zakonnika
18:00
Dziękczynno-błagalna w 18 r. urodzin z prośbą o wszelkie łaski dla Natalii w 18 r. urodzin, zam. babcia


Środa 20/05/2020
św. Bernardyna ze Sieny, kapłana
18:00
+ Mariannę Jastrzębską od siostry Krystyny z rodzina


Czwartek 21/05/2020
św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika; św. Krzysztofa Magallanesa, kapłana i Towarzyszy, męczenników; św. Eugeniusza de Mazenod, biskupa; bł. Jacka Cormier, zakonnika; św. Iwo z Chartres, biskupa
Wniebowstąpienie
18:00
+ Mariannę Marzec (1 r), Sylwestra Marzec


Piątek 22/05/2020
św. Rity z Cascia, zakonnicy; św. Joachimy de Vedruna, zakonnicy
18:00
+ Mariannę Jastrzębską od córki Aliny mężem i synem


Sobota 23/05/2020
św. Leoncjusza z Rostowa, biskupa
18:00
+ Mariana, Jana Kułagów, zm. z rodz. Kułagów i Putów, zam. rodzina


Niedziela 24/05/2020 Wniebowstąpienie Pańskie
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych; św. Donacjana i Rogacjana, męczenników
8:00
+ Irenę Suliga od rodziny Kucharczyków
10:00
+ Beatę Zbrońską od corek Izabelii i Justyny
12:00
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Antoniny Bilnickiej w 1 rocznicę urodzin
15:30
Z racjii poświęcenia pól na Kolonii

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 11-17..05.2020
09/05


Niedziela 10/05/2020 V Niedziela Wielkanocna
św. Antonina z Florencji, biskupa; bł. Beatrycze d'Este, mniszki; św. Jana z Avili, kapłana i doktora Kościoła
8:00 + Mieczysława Szczechla (19 r), Karola, Antoninę, Alicję, Stefana Szczechlów, Stanisławę, Władysława Zielińskich, zam. rodzina
10:00 + Mariannę, Adama, Mariannę, Franciszka Ostrowskich, Stanisława Grzyb
12:00 + Bogusława (4 r), Jana Zbroińskiego

15,30 Za parafian


Poniedziałek 11/05/2020
św. Mamerta, biskupa; św. Ignacego z Laconi, zakonnika; św. Odona, Majola, Odylona i Hugona oraz bł. Piotra, opatów kluniackich
18:00 + Mariannę Jastrzębską od syna Ryszarda z rodziną


Wtorek 12/05/2020
św. męczenników Nereusza i Achillesa; św. Pankracego, męczennika; bł. Juty z Bielczyn; św. Leopolda Mandica z Hercegnovi, kapłana
18:00 + Antoninę Siemińską od córki Teresy z mężem


Środa 13/05/2020
św. Serwacego, biskupa; Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej
18:00 + Tadeusza Lipeckiego, zam. sąsiadki z rodziną


Czwartek 14/05/2020
święto św. Macieja Apostoła
18:00 + Mariannę Jastrzębską od od sąsiadów: Serwatka, Bryła, Grzywnowicz, Kozłowski, Siemińscy


Piątek 15/05/2020
św. Zofii, wdowy i męczennicy; św. Izydora Oracza; św. Małgorzaty z Kortony
18:00 + Adama Koprowskiego


Sobota 16/05/2020
Wspomnienie św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski; św. Szymona Stocka, zakonnika
17:00 + Zofię Głąb
18:00 + Ryszarda Huptysia (6r), zam. synowie z rodzinami


Niedziela 17/05/2020 VI Niedziela Wielkanocna
św. Paschalisa Baylon, zakonnika
8:00+ rodzice: Zenobia (18 r), Wladysław (22 r) Pilniak, brat Zdzisław Pilniak, mąż Włodzimierz Krawczyk, siostra Halina Sołtysik, zm. z rodz. Pilniaków i Grzywnowiczów
10:00 + Tadeusza Lipeckiego od wnuczki Oliwii
12:00 Z racji poświęcenia pól w Jaronowicach
15:30 Z racji poświęcenia pól w Damianach

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 3-10.05.2020
02/05

Niedziela 03/05/2020 IV Niedziela Wielkanocna
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
8:00 + Antoniego Kwietnia (r), Miroslawę Kwiecień-Kożuch, Natalie Wojciechowską, Antoniego Dziopa
10:00 + Edwarda Jałocha, Wiktorię, Andrzeja Jałocha, zam. syn
12:00 W intencji jednostek OSP w parafii Chlewice z racji święta patronalnego św. Floriana


Poniedziałek 04/05/2020
Wspomnienie św. Floriana, żołnierza i męczennika; św. Józefa Marii Rubio, kapłana
18:00 + Zm. z rodz. Starzyków i Gaimów, zam. rodz. Gaimów z Jędrzejowa


Wtorek 05/05/2020
św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana; bł. Marii Katarzyny Troiani, dziewicy; św. Anioła, kapłana i męczennika
17:00 + Irenę, Jana, Mariannę Włoszczyńskich zam. syn z rodziną
18:00 + Stanisława Zająca, Andrzeja, Marcina, Genowefę, Stefanię Zając, Helenę Zientara


Środa 06/05/2020
święto św. Apostołów Filipa i Jakuba Młodszego
18:00 + Franciszka, Felicję Gwarek, Józefa, Marcjannę Gwara, Michała, Józefa, Juliana Rozwadowskich


Czwartek 07/05/2020
Najświętszej Maryi Panny, Matki Łaski Bożej; bł. Gizeli
18:00 + Wandę, Ryszarda Nowaków, zm. z rodz. Nowaków i Chełmińskich,  zam. rodzina

 

Piątek 08/05/2020
Uroczystość św. Stanisława ze Szczepanowa, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski
12:00 + Zuzannę Grzyb od sąsiadki Janiny Zbroińskiej
18:00 + Ks. Stanisława Nowaka


Sobota 09/05/2020
św. Pachomiusza Starszego, pustelnika; św. Katarzyny Mammolini, dziewicy
16:30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Magdaleny Zielińskiej w 18 rocznicę urodzin, zam. rodzice
17:00 + Stanisława Bilnickiego, z okazji imienin od córek z rodz.
18:00 + Beatę Zbrońską od siostry z meżem


Niedziela 10/05/2020 V Niedziela Wielkanocna
św. Antonina z Florencji, biskupa; bł. Beatrycze d'Este, mniszki; św. Jana z Avili, kapłana i doktora Kościoła
8:00 + Mieczysława Szczechla (19 r), Karola, Antoninę, Alicję, Stefana Szczechlów, Stanisławę, Władysława Zielińskich, zam. rodzina
10:00 + Mariannę, Adama, Mariannę, Franciszka Ostrowskich, Stanisława Grzyb
12:00 + Bogusława (4 r), Jana Zbroińskiego

15.30 Za parafian

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 27.04-3.05.2020
25/04

Niedziela 26/04/2020 III Niedziela Wielkanocna
Najświętszej Maryi Panny Matki Dobrej Rady; św. Kleta, papieża; św. Piotra Betancur, zakonnika; bł. Bonifacego i Emeryka, biskupaów
8:00 + Mariannę, Stanisława Waneckich, Józefa, Józefę, Jana Tokarskich, Helenę Drzazga
10:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Emilii w 7 rocznicę urodzin
12:00 + Marka Bryła (5r), zam. mama z rodziną
15:30 Za parafian


Poniedziałek 27/04/2020
św. Zyty, dziewicy; bł. Aszarda, biskupa
18:00 + Antoninę Siemińską od uczestników pogrzebu


Wtorek 28/04/2020
św. Piotra Chanel, męczennika, misjonarza Polinezji; św. Ludwika Marii Grignon de Montfort, kapłana; św. Joanny Beretta Molla; bł. Luchezjusza z Poggibonsi
17:30 + Janinę Gruzła od sąsiadów z ul. Górnej i Błonie
18:00 + Jana, Marię, Marka Anczykowskich (r), zam. córka z rodziną


Środa 29/04/2020
święto św. Katarzyny Sieneńskiej, doktora Kościoła
18:00 + Jerzego Parzniewskiego (1 r) od żony z dziećmi


Czwartek 30/04/2020
św. Piusa V, papieża; św. Józefa Benedykta Cottolengo, kapłana; bł. Marii od Wcielenia Guyard-Martin, zakonnicy; św. Gualfarda; św. Aldobranda, biskupa
18:00 + Antoninę Siemińską od rodziny Grzybów z Chlewic


Piątek 01/05/2020
św. Józefa, Rzemieślnika; św. Augusta Schoefflera, męczennika
18:00 O dary Ducha Świętego i wszelkie łaski w pomyślnym zdaniu egzaminów dla maturzystów z Chlewic.


Sobota 02/05/2020
Wspomnienie św. Atanazego Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła; św. Zygmunta, króla i męczennika

12.00 Za parafian
17:30 + Stanisława Łata (r), zam. rodzina
18:00 + Mariana Bugaja (2 r), zam. żona
18:30 + Tadeusza Struzika (1 r) od żony z rodziną


Niedziela 03/05/2020 IV Niedziela Wielkanocna
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
8:00 + Antoniego Kwietnia (r), Miroslawę Kwiecień-Kożuch, Natalie Wojciechowską, Antoniego Dziopa
10:00 + Edwarda Jałocha, Wiktorię, Andrzeja Jałocha, zam. syn
12:00 W intencji jednostek OSP w parafii Chlewice z racji święta patronalnego św. Floriana
15:30 Za parafian

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 20-26.04.2020
17/04

Niedziela 19/04/2020 II Niedziela Wielkanocna
św. Leona IX, papieża; św. Ekspedyta, męczennika
8:00 + Marię Wanecką (3 r)
10:00 + Tadeusza Lipeckiego od Łukasza Lipeckiego z rodziną
12:00 + Zm. z rodziny Bugajów, Hałubek i Szczepańskich, od rodz. Bugajów


Poniedziałek 20/04/2020
św. Agnieszki z Montepulciano, dziewicy i zakonnicy
18:00 + Antoninę Siemińską od córki Wiesławy z rodziną


Wtorek 21/04/2020
św. Anzelma z Canterbury, biskupa i doktora Kościoła; św. Konrada z Parzham, zakonnika
18:00 + Antoninę Siemińską od sąsiadów Stachowicz Daniela, Jaworska Zofia, Orlińscy, Piaseccy, Bilnicka Józefa, Bodzioch Michał, Zajac Stanisława, Ziębiński Jan


Środa 22/04/2020
bł. Idziego z Asyżu, mnicha; św. Agapita I, papieża
18:00 + Krystynę Siemińską od rodziny Szczechlów


Czwartek 23/04/2020
Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
18:00 + Mariannę Jastrzębską od męża


Piątek 24/04/2020
św. Fidelisa z Sigmaringen, kapłana i męczennika; św. Jerzego, męczennika; św. Franki, dziewicy; bł. Teresy Marii od Krzyża (Manetti), dziewicy; Nawrócenia św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
18:00 + Krystynę Siemińską od Krystyny Ryś z rodziną

 

Sobota 25/04/2020
święto św. Marka, Ewangelisty
17:30 + Janinę Gruzła od Zeni i Marysi z rodzinami
18:00 + Teofila, Danutę Frejowskich, zam. rodzina
18:30 + Janinę Juda (1 r), Jana, Stanisława, Janinę Juda, Eugeniusza, Marcjannę Struzik


Niedziela 26/04/2020 III Niedziela Wielkanocna
Najświętszej Maryi Panny Matki Dobrej Rady; św. Kleta, papieża; św. Piotra Betancur, zakonnika; bł. Bonifacego i Emeryka, biskupaów
8:00 + Mariannę, Stanisława Waneckich, Józefa, Józefę, Jana Tokarskich, Helenę Drzazga
10:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Emilii w 7 rocznicę urodzin
12:00 + Marka Bryła (5r), zam. mama z rodziną
15:30 Za parafian

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 14-19.04.2020
12/04

Poniedziałek 13/04/2020
św. Marcina I, papieża i męczennika
Poniedziałek wielkanocny
8:00 + Władysława Głąb(27 r), Zofię Głąb
10:00 + Tadeusza Lipeckiego od rodz. Górskich z Jaronowic
12:00 + Mariannę(24 r), Jana, Czesława Łata, zam. rodz. Gasińskich
15:30 Za parafian


Wtorek 14/04/2020
św. Waleriana, męczennika
18:00 + Piotra Grzywnowicza (r), Jozefę Grzywnowicz, Stanisława, Mariannę Lipeckich, zam. syn z rodziną


Środa 15/04/2020
św. Anastazji i Bazylissy, męczennic
18:00 + Krystynę Siemińską od rodz. Cieślińskich


Czwartek 16/04/2020
św. Marii Bernadetty Soubirous, dziewicy i zakonnicy; św. Benedykta Józefa Labre, wyznawcy
18:00 + Mirosławę Grzyb (11 r), zam. rodzina


Piątek 17/04/2020
bł. Baptysty Spagnoli, kapłana; św. Katarzyny Tekakwitha
18:00 + Krystynę Siemińską od sąsiadów: Parzniewscy, Jaworska, Łata, Gaim, Konarscy, Juda, Śmiechowska, Grochowina, Miraś, Juszczyk, Urban, Trela, Cichoń


Sobota 18/04/2020
bł. Marii od Wcielenia, zakonnicy; św. Ryszarda Pampuri, zakonnika
15:00 W intencji nowochrzczonego dziecka (Julia Gaim)
17:30 + Janinę Gruzła od corki z rodziną
18:00 + Mariana Włodarza z okazji urodzin i w rocznicę śmierci od córki Olgi z rodziną


Niedziela 19/04/2020 II Niedziela Wielkanocna
św. Leona IX, papieża; św. Ekspedyta, męczennika
8:00 + Marię Wanecką (3 r)
10:00 + Tadeusza Lipeckiego od Łukasza Lipeckiego z rodziną
12:00 + Zm. z rodziny Bugajów, Hałubek i Szczepańskich, od rodz. Bugajów
15.30 Za parafian

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 6-13.04.2020
04/04

Niedziela 05/04/2020 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej
św. Wincentego Ferreriusza, kapłana; bł. Julianny z Mont Cornillon, pustelnicy; św. Marii Krescencji Höss, dziewicy; św. Katarzyny Thomas, dziewicy
8:00
+ Stanisławę, Stanisława Śmiechowskich, Mariannę, Marcina Ostrowskich, Genowefę Bernacik
10:00
+ Tadeusza Lipeckiego od brata Józefa z rodziną
12:00
+ Jana, Genowefę Lech


Poniedziałek 06/04/2020
św. Wilhelma z Paryża, opata; św. Prudencjusza, biskupa
18:00
+ Krystynę Siemińską od rodziny Siekanków i Trelów


Wtorek 07/04/2020
Wspomnienie św. Jana Chrzciciela de la Salle, kapłana
18:00
+ Wiolettę Pustuł od brata Rafała z żoną i synem


Środa 08/04/2020
św. Dionizego, biskupa i męczennika
18:00
+ Stanisława, Annę Kowalik


Czwartek 09/04/2020
św. Gaucheriusza, kapłana; św. Marii, żony Kleofasa
Wielki czwartek
18:00
+ Mariannę, Jana Miedziaków, zm. z r. Miedziaków


Sobota 11/04/2020
św. Gemmy Galgani, dziewicy
Wielka sobota
19:00
+ Ryszarda, Leokadię, Kazimierza Uramowskich


Niedziela 12/04/2020 Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego
św. Juliusza I, papieża; św. Zenona z Werony, biskupa
Wielkanoc
6:00
Za parafian
10:00
+ Tadeusza Lipeckiego od syna Mirosława, Arlety i Oliwii
12:00
+ Andrzeja, Stanisława, Józefa, Władysława Parzniewskich, zam. rodzina
13:00
W intencji nowoochrzczonego dziecka(Siemiński Oliwier)
15:30
+ Janinę Kowalik


Poniedziałek 13/04/2020
św. Marcina I, papieża i męczennika
Poniedziałek wielkanocny
8:00
+ Władysława Głąb(27 r), Zofię Głąb
10:00
+ Tadeusza Lipeckiego od rodz. Górskich z Jaronowic
12:00
+ Mariannę(24 r), Jana, Czesława Łata, zam. rodz. Gasińskich
15:30
Za parafian

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/112.