Rzymskokatolicka Parafia
św. Jakuba Apostoła
w Chlewicach

Intencje mszalne

Intencje mszalne 15-22.05.2022
14/05

Niedziela 15/05/2022 V Niedziela Wielkanocna

św. Zofii, wdowy i męczennicy; św. Izydora Oracza; św. Małgorzaty z Kortony

9:00
+ Zofię Głąb z racji imienin i urodzin
11:30
+ Ryszarda Huptysia (8 r) od synów z rodzinami
15:30
O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól w Jaronowicach


Poniedziałek 16/05/2022 

Wspomnienie św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski; św. Szymona Stocka, zakonnika

17:00
O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól na ul. Źródłowej
18:00
+ Irenę, Mariana Konarskich od wójta Gminy Słupia Tomasza Kopra z pracownikami


Wtorek 17/05/2022 

św. Paschalisa Baylon, zakonnika

17:00
O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól na ul. Górnej, Dolnej i Błonie
18:00
+ Zdzislawa Króla, zm. z rodziny Królów od Janiny Król


Środa 18/05/2022 

św. Feliksa z Cantalice, zakonnika; św. Eryka IX Jedvardssona, króla; św. Jana I, papieża i męczennika; bł. Stanisława Papczyńskiego, kapłana

17:00
O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól na ul. Partyzantów i Cichej
18:00
+ Mariana Konarskiego od Krzysztofa i Pawła Materów


Czwartek 19/05/2022 

Wspomnienie bł. Matki Elżbiety Czackiej; św. Piotra Celestyna, papieża i pustelnika; św. Urbana I, papieża; św. Iwo Helory, kapłana; św. Kryspina z Viterbo, zakonnika

17:00
+ Zbigniewa Jastrzębskiego (r) od rodziny
18:00
+ Irenę Konarską od starosty włoszczowskiego, przewodniczącego rady powiatu włoszczowskiego oraz zarządu powiatu


Piątek 20/05/2022 

św. Bernardyna ze Sieny, kapłana

17:00
+ Krystiana Antoszewskiego od dyrekcji, pracowników i nauczycieli ZPO w Chlewicach
18:00
+ Mariana Konarskiego od rodziny Zdańskich z Gliwic


Sobota 21/05/2022 

św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika; św. Krzysztofa Magallanesa, kapłana i Towarzyszy, męczenników; św. Eugeniusza de Mazenod, biskupa; bł. Jacka Cormier, zakonnika; św. Iwo z Chartres, biskupa

16:30
+ Krystynę Siekanka z okazji dnia matki od dzieci
17:00
+ Helenę Kułaga od syna Jerzego
18:00
+ Irenę, Mariana Konarskich od Solidarności Rolników Indywidualnych powiatu włoszczowskiego i Jędrzejowskiego


Niedziela 22/05/2022 VI Niedziela Wielkanocna

św. Rity z Cascia, zakonnicy; św. Joachimy de Vedruna, zakonnicy

9:00
+ Helenę, Władysława Ostrowskich od córek z rodzinami
11:30
+ Janinę Puto, Bolesława, Mariana Bugajów, Waldemara Wacha od córki Grażyny z rodziną
15:30
O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól na ul. 16-go stycznia

Intencje mszalne 9-15.05.2022
07/05

Niedziela 08/05/2022 IV Niedziela Wielkanocna

Uroczystość św. Stanisława ze Szczepanowa, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski

9:00
+ Zenobię Pilniak (20 r), Władyslawa Pilniak (24 r), Włodzimierza Krawczyk, Zdzisława Pilniak, Halinę Sołtysik, zm. z rodziny Pilniakow i Grzywnowiczów
11:30
+ Zdzisławę, Bolesława i Leszka Popiołkiewicz, Zofię i Janusza Gajosów od rodziny
15:30
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Piotra w 9 rocznicę urodzin i Elizy w 5 rocz. urodzin Bała


Poniedziałek 09/05/2022 

św. Pachomiusza Starszego, pustelnika; św. Katarzyny Mammolini, dziewicy

18:00
+ Irenę Konarską od Koła Gospodyń Wiejskich Tarnawej Górze


Wtorek 10/05/2022 

św. Antonina z Florencji, biskupa; bł. Beatrycze d'Este, mniszki; św. Jana z Avili, kapłana i doktora Kościoła

17:00
+ Jana, Mariannę, Irenę Włoszczyńskich
18:00
+ Irenę Konarską od rodziny Bronkowskich z dziećmi i zięciem


Środa 11/05/2022 

św. Mamerta, biskupa; św. Ignacego z Laconi, zakonnika; św. Odona, Majola, Odylona i Hugona oraz bł. Piotra, opatów kluniackich

18:00
+ Jana Czajkowskiego (2 r), Annę, Mieczysława Czajkowskich, Feliksa, Franciszka Gwara


Czwartek 12/05/2022 

św. męczenników Nereusza i Achillesa; św. Pankracego, męczennika; bł. Juty z Bielczyn; św. Leopolda Mandica z Hercegnovi, kapłana

18:00
+ Zdzisława Grzyb od wnuka Sebastiana
 
Piątek 13/05/2022 

św. Serwacego, biskupa; Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej

17:00
O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól w Damianach
18:00
+ Helenę Siekanka od Zofii i Mariana z dziećmi


Sobota 14/05/2022 

święto św. Macieja Apostoła

17:00
+ Stanisławę, Leona Czajkowskich, Janusza Czajkowskiego, zm. z rodz. Czajkowskich i Pawlików
18:00
+ Mariannę, Adama, Franciszka Ostrowskich, Stefanię, Stanisława Grzyb


Niedziela 15/05/2022 V Niedziela Wielkanocna

św. Zofii, wdowy i męczennicy; św. Izydora Oracza; św. Małgorzaty z Kortony

9:00
+ Zofię Głąb z racji imienin i urodzin
11:30
+ Ryszarda Huptysia (8 r) od synów z rodzinami
15:30
O Boże błogosławieństwo dla pracy na roli oraz szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól w Jaronowicach

Intencje mszalne 2-8.05.2022
29/04

 

Niedziela 01/05/2022 III Niedziela Wielkanocna

św. Józefa, Rzemieślnika; św. Augusta Schoefflera, męczennika

9:00
+ Irenę, Mariana Konarskich od wójta i Rady Gminy Moskorzew
11:30
+ Michała Konarskiego od córki Aleksandry, Ireny, Wlodzimierza, Grzegorza Konarskich
16:00
Ewa Kordaszewska i Damian Karnia (ślubna)


Poniedziałek 02/05/2022 

Wspomnienie św. Atanazego Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła; św. Zygmunta, króla i męczennika

17:00
+ Helenę Kułaga od syna Ryszarda z rodziną
18:00
+ Mariana Bugaja (4 r) od żony z rodziną


Wtorek 03/05/2022 

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

9:00
+ Irenę, Mariana Konarskch od Marii i Daniela Zawłockich i Elżbiety Kochańskiej i rodziny Zawłockich
11:30
+ Mariana Konarskiego od jednostki OSP Jadwigów, wintencji wszystkich strżaków z parafii, za Ojczyznę
15:30
+ Tadeusza Struzika od rodziny


Środa 04/05/2022 

Wspomnienie św. Floriana, żołnierza i męczennika; św. Józefa Marii Rubio, kapłana

18:00
+ Antoniego Kwietnia (1 r)


Czwartek 05/05/2022 

św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana; bł. Marii Katarzyny Troiani, dziewicy; św. Anioła, kapłana i męczennika

18:00
+ Irenę,Mariana Konarskich od pana marszałka województwa świętokrzyskiego Andrzeja Bentkowskiego


Piątek 06/05/2022 

święto św. Apostołów Filipa i Jakuba Młodszego

17:00
+ Ks. Stanislawa Nowaka
18:00
+ Irenę, Mariana Konarskich od sąsiadów z Jadwigowa: Rams, Gaim, Siekanka, Rams, Szczechla, Juda, Śmiechowska, Grochowina


Sobota 07/05/2022 

Najświętszej Maryi Panny, Matki Łaski Bożej; bł. Gizeli

16:30
+ Irenę, Władysława Stradomskich, Marię, Ryszarda Biesagów od rodziny
17:00
+ Krystiana Antoszewskiego od uczestników pogrzebu
18:00
+ Stanislawa Ziębińskiego, Stanislawa Wel od dzieci


Niedziela 08/05/2022 IV Niedziela Wielkanocna

Uroczystość św. Stanisława ze Szczepanowa, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski

9:00
+ Zenobię Pilniak (20 r), Władyslawa Pilniak (24 r), Włodzimierza Krawczyk, Zdzisława Pilniak, Halinę Sołtysik, zm. z rodziny Pilniakow i Grzywnowiczów
11:30
+ Zdzisławę, Bolesława i Leszka Popiołkiewicz, Zofię i Janusza Gajosów od rodziny
15:30
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Piotra w 9 rocznicę urodzin i Elizy w 5 rocz. urodzin Bała

Intencje mszalne 24.04-1.05.2022
23/04

Niedziela 24/04/2022 II Niedziela Wielkanocna

św. Fidelisa z Sigmaringen, kapłana i męczennika; św. Jerzego, męczennika; św. Franki, dziewicy; bł. Teresy Marii od Krzyża (Manetti), dziewicy; Nawrócenia św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

9:00
+ Irenę, Mariana Konarskich od zarządu oddziału gminnego OSP gminy Moskorzew
11:30
+ Janinę Juda, Jana, Janinę, Stanisławę Juda, Marcjannę, Eugeniusza Struzik od rodziny
15:30
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla  Emilii w 9 rocznicę urodzin


Poniedziałek 25/04/2022 

święto św. Marka, Ewangelisty

18:00
+ Wiktorię Rusek od uczestników pogrzebu


Wtorek 26/04/2022 

Najświętszej Maryi Panny Matki Dobrej Rady; św. Kleta, papieża; św. Piotra Betancur, zakonnika; bł. Bonifacego i Emeryka, biskupaów

18:00
+ Augustyna Tokarskiego od uczestników pogrzebu


Środa 27/04/2022 

św. Zyty, dziewicy; bł. Aszarda, biskupa

18:00
+ Jana Grzywnowicza od swatowej Grażyny


Czwartek 28/04/2022 

św. Piotra Chanel, męczennika, misjonarza Polinezji; św. Ludwika Marii Grignon de Montfort, kapłana; św. Joanny Beretta Molla; bł. Luchezjusza z Poggibonsi

18:00
+ Jerzego Parzniewskiego (3 r) od żony z dziećmi


Piątek 29/04/2022 

święto św. Katarzyny Sieneńskiej, doktora Kościoła

18:00
+ Irenę Konarską od chrześnika Krzysztofa z rodziną
18:30
+ Jana, Mariannę, Marka Anczykowskich (r) od córki z rodziną


Sobota 30/04/2022 

św. Piusa V, papieża; św. Józefa Benedykta Cottolengo, kapłana; bł. Marii od Wcielenia Guyard-Martin, zakonnicy; św. Gualfarda; św. Aldobranda, biskupa

18:00
+ Stanisława Łata (r)
18:30
+ Teofila Frejowskiego (15 r), Danutę Frejowską, Ludwika Pawłowskiego
19:00
W intencji tegorocznych maturzystów z prośbą o dary Ducha Świętego i Bożą Opatrzność


Niedziela 01/05/2022 III Niedziela Wielkanocna

św. Józefa, Rzemieślnika; św. Augusta Schoefflera, męczennika

9:00
+ Irenę, Mariana Konarskich od wójta i Rady Gminy Moskorzew
11:30
+ Michała Konarskiego od córki Aleksandry, Ireny, Wlodzimierza, Grzegorza Konarskich
16:00
Ewa Kordaszewska i Damian Karnia (ślubna)

Intencje mszalne 18-24.04.2022
17/04

Poniedziałek 18/04/2022 

bł. Marii od Wcielenia, zakonnicy; św. Ryszarda Pampuri, zakonnika

9:00
+ Irenę, Mariana Konarskich od Marzeny Rams i Andrzeja Gaim z rodzinami
11:30
+ Irenę Konarską od rodziny Stachowiczów
15:30
+ Mieczysławę, Janinę, Władysława Mosiów, Zbigniewa Stanka od rodziny


Czwartek 21/04/2022 

św. Anzelma z Canterbury, biskupa i doktora Kościoła; św. Konrada z Parzham, zakonnika

18:00
+ Mariana Konarskiego od dyrekcji i pracowników Departamentu Środowiska i Gospodarki Odpadami


Piątek 22/04/2022 

bł. Idziego z Asyżu, mnicha; św. Agapita I, papieża

18:00
+ Irenę, Mariana Konarskich od dyrekcji, grona pedagogicznego i pracowników ZS w Krzelowie


Sobota 23/04/2022 

Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

17:00
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Macieja w 18 rocznicę urodzin
18:00
+ Zuzannę Grzyb (2 r) od dzieci
18:30
Mariannę, Kazimierza Piaseckich< Genowefę, Wincentego, Mariana, Zenona, Franciszka Matuszewskich


Niedziela 24/04/2022 II Niedziela Wielkanocna

św. Fidelisa z Sigmaringen, kapłana i męczennika; św. Jerzego, męczennika; św. Franki, dziewicy; bł. Teresy Marii od Krzyża (Manetti), dziewicy; Nawrócenia św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

9:00
+ Irenę, Mariana Konarskich od zarządu oddziału gminnego OSP gminy Moskorzew
11:30
+ Janinę Juda, Jana, Janinę, Stanisławę Juda, Marcjannę, Eugeniusza Struzik od rodziny
15:30
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla  Emilii w 9 rocznicę urodzin
 

Intencje mszalne 11-18.04.2022
09/04

 

Niedziela 10/04/2022 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

św. Fulberta, biskupa

9:00
+ Wladyslawa Głąb (29 r), Zofię Głąb
11:30
+ Mariannę Łata (26 r), Jana, Czesława Łata od rodziny Gasińskich
15:30
+ Irenę Konarską od Wandy i Jerzego Mularczyków


Poniedziałek 11/04/2022 

św. Gemmy Galgani, dziewicy

18:00
+ Krystiana Antoszewskiego od sąsiadów


Wtorek 12/04/2022 

św. Juliusza I, papieża; św. Zenona z Werony, biskupa

18:00
+ Augustyna Tokarskiego od syna Roberta z rodziną


Środa 13/04/2022 

św. Marcina I, papieża i męczennika

18:00
+ Jana Grzywnowicza od rodziny Rutkowskich, Majewskich i Stępniów


Czwartek 14/04/2022 

św. Waleriana, męczennika

Wielki czwartek

18:00
+ Zdzisława Grzyb od wnuczki Agnieszki z rodziną


Sobota 16/04/2022 

św. Marii Bernadetty Soubirous, dziewicy i zakonnicy; św. Benedykta Józefa Labre, wyznawcy

Wielka sobota

19:00
+ Zdzisława Grzyb od wnuka Marcina z żoną
 
Niedziela 17/04/2022 Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

bł. Baptysty Spagnoli, kapłana; św. Katarzyny Tekakwitha

Wielkanoc

6:00
Za parafian
11:30
+ Danielę Bryła od wnuczki Anny z rodziną
15:30
+ Irenę Konarską od pracowników Departamentu Środowiska i Gospodarki Opadami oraz Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich


Poniedziałek 18/04/2022 

bł. Marii od Wcielenia, zakonnicy; św. Ryszarda Pampuri, zakonnika

Poniedziałek wielkanocny

9:00
+ Irenę, Mariana Konarskich od Marzeny Rams i Andrzeja Gaim z rodzinami
11:30
+ Irenę Konarską od rodziny Stachowiczów
15:30
+ Mieczysławę, Janinę, Władysława Mosiów, Zbigniewa Starzyka od rodziny

Intencje mszalne 4-10.04.2022
02/04

Niedziela 03/04/2022 V Niedziela Wielkiego Postu

św. Ryszarda de Wyche, biskupa

9:00
+ Ryszarda Huptysia z okazji imienin od synów z rodzinami
11:30
+ Stanisławę, Stanisława Śmiechowskich, Mariannę, Marcina Ostrowskich, Genowefę Bernacik
15:30
+ Grażynę Pawlik od Ewy, Eli, Celiny z rodzinami


Poniedziałek 04/04/2022 

św. Izydora z Sewilli, biskupa i doktora Kościoła

18:00
+ Weronikę, Stanisława, Adama Jarmuda


Środa 06/04/2022 

św. Wilhelma z Paryża, opata; św. Prudencjusza, biskupa

18:00
+ Irenę, Mariana Konarskich od rodziny z Mękarzewa i Moskorzewa


Czwartek 07/04/2022 

Wspomnienie św. Jana Chrzciciela de la Salle, kapłana

18:00
+ Mariana Konarskiego od zarządu i rady powiatu jędrzejowskiego


Piątek 08/04/2022 

św. Dionizego, biskupa i męczennika

18:00
+ Mariana Konarskiego od klubu radnych PIS sejmiku województwa świętokrzyskiego


Sobota 09/04/2022 

św. Gaucheriusza, kapłana; św. Marii, żony Kleofasa

18:00
+ Mariana Konarskiego od rodziny Parzniewskich i Jaworskich
18:30
+ Helenę Siekanka od Mariusza i Anny Dudek z rodziną
 
Niedziela 10/04/2022 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

św. Fulberta, biskupa

9:00
+ Władysława Głąb (29 r), Zofię Głąb
11:30
+ Mariannę Łata (26 r), Jana, Czesława Łata od rodziny Gasińskich
15:30
+ Irenę Konarską od Wandy i Jerzego Mularczyków

Intencje mszalne 27.03.-3.04.2022
26/03

Niedziela 27/03/2022 IV Niedziela Wielkiego Postu

św. Ernesta, opata i męczennika; św. Ruperta, biskupa

9:00
+ Leonarda Mularczyka (10 r), Józefa, Leokadię Mularczyk, Bronislawę, Józefa Kasza
11:30
+ Stanisława Bożkiewicza od chrześnicy Teresy z mężem i rodziny Tomczyków
15:30
+ Czesława Struzika od rodziny Struzików z Chlewic


Wtorek 29/03/2022 

św. Wilhelma Temperiusza, biskupa; św. Stefana IX, papieża; św. Bertolda, kapłana

18:00
+ Augustyna Tokarskiego od żony


Środa 30/03/2022 

bł. Amadeusza IX Sabaudzkiego; św. Leonarda Murialdo, kapłana

18:00
+ Helenę Siekanka od Marii Gumuś


Czwartek 31/03/2022 

św. Beniamina, diakona i męczennika; św. Balbiny, dziewicy i męczennicy

18:00
+ Jana Grzywnowicza od Moniki z rodzicami


Piątek 01/04/2022 

św. Noniusza Alwareza Pereira, zakonnika; św. Hugo, biskupa

18:00
+ Mariana Konarskiego radnej sejmiku województwa świetokrzyskiego Agnieszki Buras


Sobota 02/04/2022 św. Franciszka z Paoli, pustelnika

17:30
W intencji Krystiana od rodziny
18:00
+ Helenę Kułaga od Barbary i Henryka Zasuń z rodziną z Janowa
18:30
+ Mariana Siemińskiego, Ewę, Stefana, Stanisława Cieślińskich, Adelę, Jana, Krystynę, Stanislawa Siemińskich
19:00
+ Józefa, Mirosławę, Renatę Kurek, Jana, Marię, Annę Kurek, Natalię Bożkiewicz, Mariana Bugdała


Niedziela 03/04/2022 V Niedziela Wielkiego Postu

św. Ryszarda de Wyche, biskupa

9:00
+ Ryszarda Huptysia z okazji imienin od synów z rodzinami
11:30
+ Sanisławę, Stanisława Śmiechowskich, Mariannę, Marcina Ostrowskich, Genowefę Bernacik
15:30
+ Grażynę Pawlik od Ewy, Eli, Celiny z rodzinami

Intencje mszalne 21-27.03.2022
19/03

Niedziela 20/03/2022 III Niedziela Wielkiego Postu

św. Maurycego Csak, męczennika; św. Aleksandry, męczennicy; św. Herberta, pustelnika; św. Wolframa, biskupa

9:00
+ Bogusławę Huptyś (3 r) od synów z rodzinami
+ Stanislawa Wiekiera (3 r)
11:30
+ Annę Markowską od syna z rodziną
+ Zdzisława Grzyb od syna Roberta z żoną i dziećmi
15:30
+ Antoninę Siemińską (2 r)
+ Helenę Siekanka od syna Janusza z żoną


Poniedziałek 21/03/2022 

św. Benedykta od Bożej Opatrzności Cambiagio Frassinello; św. Mikołaja z Flue, pustelnika

9:30
+ Edmunda, Stanislawę Hałubek, Zdzisława Hałubek
12:00
Za parafian
16:30
+ Mariana Konarskiego od Franciszka i Justyny Makuła


Wtorek 22/03/2022 

św. Zachariasza, papieża

9:30
+ Janinę Kowalik
12:00
+ Grażynę Rasińską
16:00
 + Mariana Konarskiego od dyrekcji i pracowników Departamentu Środowiska i Gospodarki Odpadami


Środa 23/03/2022 

św. Turybiusza z Mongrovejo, biskupa, Apostoła Ameryki Południowej; św. Józefa Orioli, kapłana; bł. Metodego Dominika Trćka, kapłana i męczennika; św. Rafki, dziewicy

17:00
+ Jana Grzywnowicza od brata Kazimierza z żoną i od rodziny Suligów


Czwartek 24/03/2022 

św. Katarzyny Szwedzkiej, zakonnicy

17:00
+ Wacława Kuleta (5 r) od zony z dziećmi


Piątek 25/03/2022 

św. Prokopa, kapłana; bł. Jozafaty Michaliny Hordaszewskiej, dziewicy

17:00
+ Jana, Genowefę Lech(r) od rodziny


Sobota 26/03/2022 

św. Dobrego Łotra (Dyzmy); bł. Tomasza z Costacciaro; św. Ludgera, biskupa; św. Brauliona, biskupa

17:00
+ Zdzisława Grzyb od sąsiadów syna Krzysztofa


Niedziela 27/03/2022 IV Niedziela Wielkiego Postu

św. Ernesta, opata i męczennika; św. Ruperta, biskupa

9:00
+ Leonarda Mularczyka (10 r), Józefa, Leokadię Mularczyk, Bronislawę, Józefa Kasza
11:30
+ Stanisława Bożkiewicza od chrześnicy Teresy z mężem i rodziny Tomczyków
15:30
+ Czesława Struzika od rodziny Struzików z Chlewic
 

 

 

Intencje mszalne 14-20.03.2022
12/03

Niedziela 13/03/2022 II Niedziela Wielkiego Postu

św. Krystyny, męczennicy; św. Patrycji z Nikomedii, męczennicy; św. Nicefora, biskupa

9:00
+ Irenę, Mariana Konarskich od córek Elżbiety, Grażyny, Urszuli z dziećmi
11:30
Własna z racji imienin
15:30
+ Krzysztofa Zgryza (8 r), zm. z rodziny Zgryzów, Łęckich i Łabęckich


Poniedziałek 14/03/2022 

św. Matyldy

17:00
+ Irenę Konarską od radnej Sejmiku Wojewódzkiego Agnieszki Buras


Wtorek 15/03/2022 

św. Klemensa Marii Hofbauera, kapłana; św. Ludwiki de Marillac, zakonnicy; bł. Artemidesa Zatti, zakonnika

17:00
+ Jana Grzywnowicza od pracowników pogotowia ze Szczekocin


Czwartek 17/03/2022 

św. Patryka, biskupa; św. Gertrudy

17:00
+ Helenę Siekanka od rodziny Osowskich


Piątek 18/03/2022 

św. Cyryla Jerozolimskiego, biskupa i doktora Kościoła; św. Edwarda, męczennika

17:00
+ Otolię Adamus (4 r), Krystynę Adamus, zm. z rodz. Grzybów


Sobota 19/03/2022 

Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny; bł. Marcelego Callo, męczennika

17:00
+ Mariannę Łata (r) od rodziny
17:30
+ Jana Grzywnowicza od Grażyny z rodziną
 

Niedziela 20/03/2022 III Niedziela Wielkiego Postu

św. Maurycego Csak, męczennika; św. Aleksandry, męczennicy; św. Herberta, pustelnika; św. Wolframa, biskupa

9:00
+ Bogusławę Huptyś (3 r) od synów z rodzinami
+ Krystynę Siemińską (2 r), Stanisława, Adelę, Jana, Mariana, Józefa Rams, zm. z rodz. Siemińskich
11:30
+ Annę Markowską od syna z rodziną
+ Zdzisława Grzyb od syna Roberta z żoną i dziećmi
15:30
+ Antoninę Siemińską (2 r)
+ Helenę Siekanka od syna Janusza z żoną
 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/112.