Rzymskokatolicka Parafia
św. Jakuba Apostoła
w Chlewicach

Intencje mszalne

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 8-15.12.2019
07/12


Niedziela 08/12/2019 II Niedziela Adwentu
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny; św. Romaryka, opata
8:00 + Stanisława Siemińskiego (12 r), Adelę, Mariana Siemińskich
10:00 + Irenę, Józefa Nowak, Stefanię, Franciszka Nowaków, Jolanę, Włodzimierza Gondek, Adelę Kurowską, zam. córka Jolanta
12:00 Za parafian
O zdrowie i Boże błogoslawieństwo dla Aliny Ligenza z okazji urodzin


Poniedziałek 09/12/2019
św. Leokadii, dziewicy i męczennicy; św. Juana Diego; św. Piotra Fourier, kapłana
9:00 + Henryk Zając od uczestników pogrzebu
11:30 + Bolesława Dziopa od wnuczka Grzegorza z żoną i córkami
15:30 + Beatę Zbrońską od Wójta i Rady Gminy Nagłowice


Wtorek 10/12/2019
św. Grzegorza III, papieża; Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej
7:00 + Bolesława Dziopa od Leszka i Arka Huptysiów z rodzinami


Środa 11/12/2019
św. Damazego I, papieża; bł. Dawida, mnicha; św. Marii Maravillas od Jezusa, dziewicy; św. Wicelina, biskupa
7:00 + Bolesława Dziopa od sąsiadów:Łaskawiec, Zbroński, Tomaszewski, Tomczyk, Siekanka, Pakuła, Trela


Czwartek 12/12/2019
Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe; św. Finiana, opata; bł. Hartmanna, biskupa
7:00 + Bolesława Dziopa od sąsiadów Jana, Grzegorza i Mariana Zbrońskich


Piątek 13/12/2019
Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennica; św. Odylii (Otylii), opatki
7:00 + Bolesława Dziopa od Jana Czajkowskiego z rodziną

 

Sobota 14/12/2019
Wspomnienie św. Jana Od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła; św. Wenancjusza Fortunata, biskupa
7:00 + Bolesława Dziopa od Stanisława i Jolanty Wójcik ze Szczekocin
16:00 + Juliana Śpiewaka (30 r), zam. rodz.


Niedziela 15/12/2019 III Niedziela Adwentu
bł. Jana Karola Steeb, kapłana; św. Marii Crocifissa, dziewicy
8:00 + Mariana Bugaja, Waldemara Wacha, zm. z rodz. Bugajów, Puto, Wach, Grąbka, zam. rodz.
10:00 + Bogusławę Huptyś z racji imienin od koleżanek Grażyny i Haliny z rodz.
12:00 + Stanisława Ryńskiego (2 r), Jana, Władysława Zającców.

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 1-8.12.2019
30/11

 

Niedziela 01/12/2019 I Niedziela Adwentu
św. męczenników jezuickich Edmunda Campion, kapłana i Towarzyszy; św. Eligiusza, biskupa
8:00
+ Mieczysława Zając, zam. córka z mężem
10:00
+ Wiktora Kowol od córki Ligi z mężem i dziećmi i prawnukami
12:00
+ Leokadię Jakubską, zam. brat i bratowa z rodziną


Poniedziałek 02/12/2019
bł. Rafała Chylińskiego, kapłana; bł. Jana Rusbroch, kapłana; bł. Karola de Foucauld, kapłana; św. Blanki Kastylijskiej; bł. Marii Anieli Astorch, dziewicy
7:00
+ Felicję(r), Franciszka, Józefa, Mariannę Gwara, Michała, Józefę, Juliana Rozwadowskich


Wtorek 03/12/2019
Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana
7:00
+ Beatę Zbrońską od cioci Krystyny Mielczarek z dziećmi


Środa 04/12/2019
św. Barbary, dziewicy i męczennicy; św. Jana Damasceńskiego, kapłana i doktora Kościoła; bł. Archanioła Canetoli, kapłana; bł. Piotra ze Sieny, tercjarza; bł. Adolfa Kolpinga, kapłana; św. Jana Calabri, kapłana
7:00
+ Beatę Zbrońską od Grażyny i Mieczysława Trelów i rodziny Machników


Czwartek 05/12/2019
św. Saby Jerozolimskiego, kapłana; bł. Filipa Rinaldi, kapłana; bł. Narcyza Putz, kapłana i męczennika
7:00
+ Beatę Zbrońską od Elżbiety i Kazimierza Żarskich i wójka Bętkowskiego z Rakoszyna


Piątek 06/12/2019
św. Mikołaja, biskupa
7:00
+ Beatę Zbrońską od pracowników ośrodka zdrowia w Oksie


Sobota 07/12/2019
Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła; św. Marii Józefy Rossello, dziewicy
7:00
+ Mirosława Tomczyk, Zofię Soboń, Artura Grzywnowicza, zam. rodzina
16:00
+ Sylwestra, Marię, Jana Wiekierów, zam. Marta z rodz.


Niedziela 08/12/2019 II Niedziela Adwentu
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny; św. Romaryka, opata
8:00
+ Stanisława Siemińskiego (12 r), Adelę, Mariana Siemińskich
10:00
+ Irenę, Józefa Nowak, Stefanię, Franciszka Nowaków, Jolanę, Włodzimierza Gondek, Adelę Kurowską, zam. córka Jolanta
12:00
Za parafian
O zdrowie i Boże błogoslawieństwo dla Aliny Ligenza z okazji urodzin

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 24.11-1.12.2019
23/11

 

Niedziela 24/11/2019 XXXIV Niedziela Zwykła - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata
św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana, i Towarzyszy; św. Protazego, biskupa; św. dziewic i męczennic Flory i Marii z Kordoby; bł. Marii Anny Sala, dziewicy
8:00
+ Mieczysława Zając, zam. żona Janina
10:00
+ Bogusławę Huptyś od Ewy i Grzegorza Wójcik z dziećmi
12:00
+ Beatę Zbrońską od uczestników pogrzebu


Poniedziałek 25/11/2019
bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, dziewicy; św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy; bł. małżonków Alojzego i Marii Quattrocchi; bł. Elżbiety Dobrej, dziewicy
16:00
+ Wiktora Kowol od Ewy i Bogdana Skwarczek


Wtorek 26/11/2019
św. Leonarda z Porto Maurizio, kapłana; św. Sylwestera Gozzolini, opata; św. Jana Berchmans, zakonnika; bł. Poncjusza, opata; św. Konrada z Konstancji, biskupa; bł. Jakuba Alberione, kapłana
16:00
+ Zofię Nowak od sąsiadów z ul. Strażackiej i Zielonej: Bugaj, Zuchowicz, Siemińscy, Kosiorkiewicz,Szumiał, Skrzypiec, Gola, Bojdo, Całka, Franasik, Krzywda, Wiatr
Środa 27/11/2019
św. Wirgiliusza z Irlandii, biskupa; bł. Małgorzaty Sabaudzkiej, zakonnicy; św. Franciszka Antoniego Fasani, kapłana; bł. Bernardyna z Fossa, kapłana
16:00
+ Janinę Kończyk (1 r)
16:30
+ Mariannę Zgryza od rodziny Przywałów


Czwartek 28/11/2019
św. Stefana Młodszego, męczennika; św. Jakuba z Marchii, kapłana; bł. Jakuba Thomsona, kapłana i męczennika
16:00
+ Zdzisława Piotrowskiego z racji imienin, Zofię, Władysława Piotrowskich, Bolesławę, Władysława Adamczyk, zam. rodz.
16:30
+ Lucjana Gajeckiego (30 r)


Piątek 29/11/2019
bł. Marii Klementyny Anuarita Nengapeta, dziewicy i męczennicy; bł. męczenników Dionizego i Redempta; św. Saturnina, biskupa
16:00
+ Zofię Nowak od Krystyny Szumiał
16:30
+ Zbiniewa Szrszeń od siostry Grażyny


Sobota 30/11/2019
święto św. Andrzeja, apostoła
16:00
+ Stanisława Bożkiewicza (1 r) od chrześnicy Eweliny z rodziną
16:30
+ Wacława Piec, zm. zm. z rodz. Pieców i Machalskich, zam. rodz.
17:00
+ Henrykę Gruca (11 r) od dzieci z rodzinami


Niedziela 01/12/2019 I Niedziela Adwentu
św. męczenników jezuickich Edmunda Campion, kapłana i Towarzyszy; św. Eligiusza, biskupa
8:00
+ Mieczysława Zając, zam. córka z mężem
10:00
+ Wiktora Kowol od córki Ligi z mężem i dziećmi i prawnukami
12:00
+ Leokadię Jakubską, zam. brat i bratowa z rodziną

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 17-24.11.2019
16/11

Niedziela 17/11/2019 XXXIII Niedziela Zwykła
Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej; św. Grzegorza Cudotwórcy, biskupa; św. Grzegorza z Tours, biskupa
8:00 + Tadeusza Struzika od rodziny Struzików z Jaronowic
10:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wnuczka od babci i dziadka
12:00 + Olgę Arcimowicz (2 r), Janinę, Edwarda Gajosów, zm. z r. Krawczyków, zam. córka


Poniedziałek 18/11/2019
Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy; św. Odo z Cluny, opata
16:00 + Wiktora Kowol od wnuczka Kordiana z Izabelą z Reykiawiku


Wtorek 19/11/2019
Wspomnienie św. Salomei, dziewicy; św. Mechtyldy z Hackeborn, dziewicy
16:00 + Wiktora Kowol od Bogusławy i Ryszarda Skwarczek z rodziną


Środa 20/11/2019
Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana; św. Feliksa Valois, kapłana; bł. dziewic i męczennic Anieli od św. Józefa i Towarzyszki
16:00 + Wiktora Kowol od Renaty i Krzysztofa Kotarów z rodz.


Czwartek 21/11/2019
Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny; św. Gelazego I, papieża
16:00 + Mieczysława Zając, zam. pracownicy UPHD Zimny


Piątek 22/11/2019
Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy; bł. męczenników ormiańskich Salwatora Lilli, kapłana i Towarzyszy
16:00 + Wiktora Kowol od Jolanty Skwarczek-Idas z rodziną
16.30 W intencji chórzystów z racji święta patronalnego św. Cecylii

 


Sobota 23/11/2019
św. Klemensa I, papieża i męczennika; św. Kolumbana, opata; bł. Michała Augustyna Pro, kapłana i męczennika
16:00 + Wiktora Kowol od Janiny i Danuty Swarczek z Wilkowiska
17:00 + Beatę Zbrońską od rodziny Symonowicz i Powązka z Częstochowy
17:30 + Tadeusza Lipeckiego od brata Stanisława z rodziną


Niedziela 24/11/2019 XXXIV Niedziela Zwykła - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata
św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana, i Towarzyszy; św. Protazego, biskupa; św. dziewic i męczennic Flory i Marii z Kordoby; bł. Marii Anny Sala, dziewicy
8:00 + Mieczysława Zając, zam. żona Janina
10:00 + Bogusławę Huptyś od Ewy i Grzegorza Wójcik z dziećmi
12:00 + Beatę Zbrońską od uczestników pogrzebu

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 10-17.11.2019
09/11

 

Niedziela 10/11/2019 XXXII Niedziela Zwykła
Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; św. Andrzeja Avellino, kapłana
8:00
+ Tadeusza Struzika od chrześnika z żoną
10:00
+ Bogusławę Huptyś od uczestników pogrzebu
12:00
+ Krystynę Kordaszewską (4 r.), Feliksa Kordaszewskiego (8r), od syna Jerzego z rodziną


Poniedziałek 11/11/2019
Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa; Św. Niepodległości; św. Jana Jałmużnika, biskupa; bł. Alicji Kotowskiej, dziewicy i męczennicy; św. Wiktorii, dziewicy i męczennicy
9:00
+ Juliannę, Stanisława Bilnickich, Piotra, Mariannę, Piotra Czajkowskich
12:00
Za Ojczyznę


Wtorek 12/11/2019
Wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika; św. Teodora Studyta, opata
16:00
+ Mieczysława Zając, zam. mieszkańcy ul. Źródłowej: Zynek, Szczechla, Grzywnowicz, Łata, Rak, Zając, Rak.
16:30
+ Stanisława, Zenobię, Włodzimierza Wasik, Janinę, Franciszka, Władysława Wasik


Środa 13/11/2019
św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polskich; św. Mikołaja I Wielki, papieża; bł. Wincentego Eugeniusza Bosiłkow, biskupa i męczennika
16:00
+ Mieczysława Zając, zam. rodz. Kardasów i Matyjów


Czwartek 14/11/2019
bł. Marii Luizy Merkert, dziewicy; św. Wawrzyńca z Dublina, biskupa; św. Mikołaja Tavelić, męczennika; św. Józefa Pignatelli, kapłana; bł. Jana Liccio, kapłana
16:00
Za parafian


Piątek 15/11/2019
św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła; św. Leopolda III; św. Dydaka z Alcali, zakonnika; bł. Magdaleny Morano, dziewicy
16:00
+ Łucję Dobrzańską od córki Eweliny
16:30
+ Tadeusza Lipeckiego od rodziny Pustułków z Sędziszowa


Sobota 16/11/2019
św. Małgorzaty Szkockiej; św. Gertrudy, dziewicy; Rocznica Poświęcenia Bazylik Apostołów Piotra i Pawła; Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia; św. Agnieszki z Asyżu, dziewicy; św. męczenników i kapłanów Rocha Gonzalez, Alfonsa Rodriguez i Jana del Castillo
16:00
+ Mieczysława Zając, zam. rodzina Kuletów
16:30
+ Reginę, Włodzimierza Mucha
17:00
+ Beatę Zbrońską od mamy zięcia Roberta


Niedziela 17/11/2019 XXXIII Niedziela Zwykła
Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej; św. Grzegorza Cudotwórcy, biskupa; św. Grzegorza z Tours, biskupa
8:00
+ Tadeusza Struzika od rodziny Struzików z Jaronowic
10:00
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wnuczka od babci i dziadka
12:00
+ Olgę Arcimowicz (2 r), Janinę, Edwarda Gajosów, zm. z r. Krawczyków, zam. córka

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 3-9.11.2019
02/11

Niedziela 03/11/2019 XXXI Niedziela Zwykła
św. Huberta, biskupa; bł. Ruperta Mayera, kapłana; św. Marcina de Porres, zakonnika
8:00 + Stanisława Wiekiera od kolegów i koleżanek z pracy w tartaku
10:00 + Elżbietę, Krzysztofa zam. córka z rodziną
12:00 + Janinę Juda od Michała i Pauliny Gonciarz


Czwartek 07/11/2019
św. Willibrorda, biskupa; bł. Łucji a Septifonte, dziewicy; bł. Heleny Enselmini, dziewicy; bł. Franciszka od Jezusa, Marii, Józefa, Palau y Quer, kapłana; św. zakonników Izraela, Waltera i Teobalda; św. Engelberta, biskupa i męczennika
16:00 + Mieczysława Zając, zam. mieszkańcy ul. Źródlowej: Piasecka,Bilnicka, Kudła, Jabłońska, Gabryś,Ryńska, Huptyś, Bednarscy.


Piątek 08/11/2019
bł. Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej, dziewicy; bł. Jana Duns Szkota, kapłana; św. Godfryda z Amiens, biskupa; św. Adeodata I, papieża; św. Czterech Koronowanych, męczenników
16:00 + Bogusławę, Ryszarda Huptyś od Zofii i Bogusława Lipeckich


Sobota 09/11/2019
święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; bł. Joanny z Signy
8:00 W intencji Koła ŁOWIECKIEGO SŁONKA, o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla żyjących i radość nieba dla zmarłych członków koła
16:00 + Franciszka Kończyk (13 r), Stanisława Kończyk, Rozalię, Antoniego, Felicję Kończyk, zam. rodzina
16:30 + Jana Szumiał (13 r), zam. żona
17:00 + Beatę Zbrońską od Sławka i Ani z dziećmi


Niedziela 10/11/2019 XXXII Niedziela Zwykła
Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; św. Andrzeja Avellino, kapłana
8:00 + Tadeusza Struzika od chrześnika z żoną
10:00 + Bogusławę Huptyś od uczestników pogrzebu
12:00 + Krystynę Kordaszewską (4 r.), Feliksa Kordaszewskiego (8r), od syna Jerzego z rodziną

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 27.10-3.11.2019
25/10

 

Niedziela 27/10/2019 XXX Niedziela Zwykła
św. męczenników Sabiny, Wincentego i Chrestyny; św. Frumencjusza, biskupa
8:00
+ Mirosława Miraś (28 r), Józefa Miraś (10 r), zam. rodzina
10:00
+ Stanisława Chmielińskiego (5 r)
12:00
+ Józefę, Kazimierza, Ryszarda Karniów, Jana, Franciszkę Korytowskich, zam. Włodarzowie


Poniedziałek 28/10/2019
święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
16:00
+ Zofię Nowak od rodziny Kulińskich, Wloszczyńskich i Parzniewskich z Jaronowic
17:00
+ Tadeusza Struzika od syna Mariusza z rodziną


Wtorek 29/10/2019
św. Felicjana, męczennika; bł. Michała Rua, kapłana
16:00
+ Tadeusza Lipeckiego od żony
17:00
+ Tadeusza Struzika od sąsiadów: Stachowicz, Ziębińscy, Well, Podgórscy, Fiuk, Podczaśniak, Żubrowscy, Antoszewscy,Jabłońska, Pakuła, Walasek, Bugaj


Środa 30/10/2019
bł. Benwenuty Bojani; bł. Dominika Collins, zakonnika i męczennika
16:00
+ Tadeusza Lipeckiego od uczestników pogrzebu
17:00
+ Mariannę Marzec od rodziny Kończyków z Jędrzejowa


Czwartek 31/10/2019
św. Alfonsa Rodriguez, zakonnika; bł. Anioła z Acri, kapłana; św. Wolfganga, biskupa
17:00
+ Mieczysława Zając, zam. sąsiedzi rodzina Drzazgów


Piątek 01/11/2019
Uroczystość Wszystkich Świętych
8:00
+ Juliannę Wawrzyca, zam. wnukowie

12:00 Za parafian


Sobota 02/11/2019
Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych; św. Malachiasza, biskupa
9:00
+ Tadeusza Lipeckiego od chrześnikaArkadiusza z rodziną
12:00
+ Mariannę, Stanisława, Szymona, Teresę Ziębińskich, zam. rodzina
16:00
+ Mieczysława Zając, zam. sąsiedzi Parzniewscy


Niedziela 03/11/2019 XXXI Niedziela Zwykła
św. Huberta, biskupa; bł. Ruperta Mayera, kapłana; św. Marcina de Porres, zakonnika
8:00
+ Stanisława Wiekiera od kolegów i koleżanek z pracy w tartaku
10:00
+ Elżbietę, Krzysztofa zam. córka z rodziną
12:00
+ Janinę Juda od Michała i Pauliny Gonciarz

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 21-27.10.2019
19/10

Niedziela 20/10/2019 XXIX Niedziela Zwykła
Wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana
8:00 + Stanisława Wiekiera od rodziny Chudzików
10:00 + Krzysztofa, Elżbietę Grochowina, zam. syn z rodziną
12:00 + Mariannę, Jana Miedziaków, zm. z rodziny Boryniów


Poniedziałek 21/10/2019
Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, Biskupa; św. Urszuli, dziewicy i męczennicy; św. Kaspra del Bufalo, kapłana
17:00 + Jerzego Parzniewskiego od siostry z rodziną


Wtorek 22/10/2019
Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża; św. Donata, biskupa; bł. Tymoteusza Giaccardo, kapłana; św. Salome, uczennicy Pańskiej
17:00 + Zofię, Kazimierza Capek, zam. rodzina


Środa 23/10/2019
św. Jana Kapistrana, kapłana; św. Józefa Bilczewskiego, biskupa; św. Seweryna Boecjusza
17:00 + Jerzego Parzniewskiego od kolegi Witka Włodarza z rodziną


Czwartek 24/10/2019
św. Antoniego Marii Claret, biskupa; bł. Jana Wojciecha Balickiego, kapłana; bł. Kontarda Ferrini; bł. Józefiny Leroux, dziewicy i męczennicy; św. Alojzego Guanella, kapłana
17:00 + Zofię Nowak od sąsiadów z ul. Strażackiej: Uramowski, Kucharz, Wiatr, Biegański, Miraś, Ligenza, Małas, Capek, Anczykowski, Lizoń


Piątek 25/10/2019
św. męczenników Chryzanta i Darii; św. Bernarda Calvo, biskupa
17:00 + Mariana, Adelę, Jana, Stanisława Siemińskich, Ewę, Stefana, Stanisława Cieślińskich, zam. wnuczka z rodziną

 

Sobota 26/10/2019
św. męczenników Lucjana i Marcjana; bł. Bonawentury z Potenzy, kapłana; bł. Celiny Borzęckiej, zakonnicy; św. Fulcjusza z Pawii, biskupa; św. Dymitra z Salonik, męczennika
17:00 + Mariannę, Sylwestra Marzec od córki Bożeny z mężem i synem


Niedziela 27/10/2019 XXX Niedziela Zwykła
św. męczenników Sabiny, Wincentego i Chrestyny; św. Frumencjusza, biskupa
8:00 + Mirosława Miraś (28 r), Józefa Miraś (10 r), zam. rodzina
10:00 + Stanisława Chmielińskiego (5 r)
12:00 + Józefę, Kazimierza, Ryszarda Karniów, Jana, Franciszkę Korytowskich, zam. Włodarzowie

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 14-20.10.2019
12/10


Niedziela 13/10/2019 XXVIII Niedziela Zwykła
Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana; bł. Aleksandry Marii da Costa, dziewicy; św. Teofila z Antiochii, biskupa
8:00 + Stanisława Wiekiera od Andrzeja, Piotra i Ewy z rodzinami
10:00 + Jana Rusin (12 r), Stefana, Józefę Rusin
12:00 + Jana, Reginę Mucha


Poniedziałek 14/10/2019
św. Kaliksta I, papieża i męczennika; św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy; bł. Radzyma Gaudentego, biskupa; św. Jana Ogilvie, kapłana i męczennika
17:00 + Antoniego, Mariannę Pustuł, zam. rodzina


Wtorek 15/10/2019
Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
17:00 + Jerzego Parzniewskiego od Marii i Ireneusza Pasierbińskich ze Szczekocin


Środa 16/10/2019
św. Jadwigi Śląskiej; św. Gerarda Majelli, zakonnika; św. Gawła (Gall), opata; bł. Józefa Jankowskiego, kapłana i męczennika
17:00 + Jerzego Parzniewskiego od koleżanek żony Lidii z byłego Zespołu Szkół w Goleniowach


Czwartek 17/10/2019
Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
17:00 + Jerzego Parzniewskiego od rodziny Złotnickich


Piątek 18/10/2019
święto św. Łukasza Ewangelisty
16:00 + Władysława Suliga(1 r), zam. córka
17:00 + Jerzego Parzniewskiego od koleżanek i kolegów córki Natalii ze SP i Gimnazj

 

Sobota 19/10/2019

św. męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues - kapłanów oraz Towarzyszy; św. Pawła od Krzyża, kapłana; bł. Jerzego Popiełuszko, kapłana i męczennika; św. Piotra z Alkantary, kapłana
17:00 + Jerzego Parzniewskiego od teściów Jolanty i Andrzeja Lniaków z rodziną.


Niedziela 20/10/2019 XXIX Niedziela Zwykła
Wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana
8:00 + Stanisława Wiekiera od rodziny Chudzików
10:00 + Krzysztofa, Elżbietę Grochowina, zam. syn z rodziną
12:00 + Mariannę, Jana Miedziaków, zm. z rodziny Boryniów

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ 6-13.10.2019
04/10

Niedziela 06/10/2019 XXVII Niedziela Zwykła

św. Brunona Kartuz, opata; bł. Jakuba Alojzego de San Vitores, kapłana i męczennika; św. Marii Franciszki od Pięciu Ran Pana Jezusa, dziewicy; bł. Innocentego z Berzo, kapłana

8:00

+ Mariana, Bernardynę Banaś (r), zam. syn Leszek z rodziną

10:00

+ Tadeusza, Józefę Kułaga, Sławomira, Mariannę, Piotra, Mariana Kułaga

12:00

+ Józefa Sygit (7r)

 

Poniedziałek 07/10/2019 

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej; św. Justyny z Padwy, dziewicy i męczennicy

16:00

+ Mariannę, Sylwestra Marzec od syna Jacka z rodziną

17:00

+ Stanisława Wiekiera od chrześnika jacka z rodziną

 

Wtorek 08/10/2019 

św. Pelagii, męczennicy

16:00

+ Mariannę Marzec od koła łowieckiego SŁONKA Moskorzew

17:00

+ Stanisława Siemińskiego (18 r), zam. rodzina

 

Środa 09/10/2019 

Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa; św. Cyryla Bertrama i Towarzyszy, męczenników; św. Ludwika Bertranda, kapłana; Abrahama, patriarchy

16:00

+ Mariannę Marzec od rodziny Jakubskich

17:00

+ Jerzego Parzniewskiego pracowników administracji Spółdzielczej Agrofirmy w Szczekocinach

 

Czwartek 10/10/2019 

św. męczenników Dionizego biskupa i Towarzyszy; św. Jana Leonardi, kapłana; bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy; św. męczenników Daniela i Towarzyszy; św. Jana z Bridlington, kapłana; św. Tomasza z Villanova, biskupa; św. Paulina z Yorku, biskupa

17:00

+ Jerzego Parzniewskiego od Grażyny Struzik i Anny Bała ze Szczekocin, koleżanek żony Lidii

 

 

 

Piątek 11/10/2019 

św. Aleksandra Sauli, biskupa; św. Jana XXIII, papieża; św. Brunona I Wielkiego z Kolonii, biskupa

16:00

+ Bolesława Dziopa od uczestników pogrzebu

17:00

+ Jerzego Parzniewskiego od kolegów elektryków Spółdzielczej Agrofirmy w Szczekocinach

 

Sobota 12/10/2019 

bł. Jana Beyzym, kapłana; św. Serafina z Montegranaro, zakonnika; św. Edwina

16:00

+ Tadeusza Struzika od córki Jolanty z rodziną

17:00

+ Jerzego Parzniewskiego od rodziny Makułów i Prusków

 

Niedziela 13/10/2019 XXVIII Niedziela Zwykła

Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana; bł. Aleksandry Marii da Costa, dziewicy; św. Teofila z Antiochii, biskupa

8:00

+ Stanisława Wiekiera od Andrzeja, Piotra i Ewy z rodzinami

10:00

+ Jana Rusin (12 r), Stefana, Józefę Rusin

12:00

+ Jana, Reginę Mucha

 


 

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/112.